X
تبلیغات
زولا

علاقه مندان به طراحی ست اداری می توانند مطالب ما را در این حیطه مشاهده کنند

چهارشنبه 7 بهمن 1394 ساعت 09:45

طرفدارن  به ایجاد ست اداری می توانند نوشته های ما را در این زمینه مطالعه کنند

  در طراحی ست اداری معمولا شامل 5 گزینه می باشد که بستگی به نیاز مشتری دارد قابل تغییر است

طراحی ست اداری حرفه ای , ست اداری باعث  افزایش مزایای کسب و کار هر سازمانیکه می خواهد مکاتبات حرفه ای انجام دهند می شود لذا طلب ساخت ست اداری نمایش قرار دادن مدارک کسب و کار شرکت به گونه   کار آمد ماندگاری بالایی در ذهن درخواست کننده دارد ، سفارش ساخت ست اداری شخصیت شرکت  شما را در روان درخواست کنندگان و دوستانتان ثبات می بخشد که شمارا یاری میرسانیم تا ست اداری با ظاهری  زیبا و منسجم داشته باشید.ما به شما کمک می کنیم در عنوان خود مفاهیمی مانندراهبردشرکت خود ، تعهد خود در قبال کیفیت و ارزش ها را به مشتری نشان دهیدقیمت طراحی سایتمتفاوت از ست اداری می باشد وهیچ شباهتی با آن ندارد.

گوشه بالا سمت راست پاکت نامه جای قرار گیری تمبر و انجام عملیات پستی، می باشد که بهتر است در طراحی این محل حفظ شود و این قسمت تا حد امکان خالی نگهداشته شود.
•    پاکت نامه چیست؟
•    همانطور که در بخش تعریف ست اوراق اداری ذکر شد، پاکت نامه برای مراسلات و قراردادن قراردادهای شرکت و ... مواردی از این دست طراحی می شود. ابعاد آن معمولا یا متناسب با کاغذ A4 است که دو تا، از طول، خورده باشد، یا متناسب با کاغذ A4 و یا A5 است که کاغذ ، تا نخورده در داخل آن قرار گیرند.

نوع اول آن برای قرار دادن نامه ها و مراسلات رسمی که در سربرگ شرکت یا کمپانی نگارش شده است، استفاده می شود و به آن پاکت ملخی گفته می شود. ابعاد این پاکت ها به گونه ای است که در حالت بسته شدن پاکت، عرض آن برابر عرض کاغذ A4 است و طول آن برابر یک سوم طول A4 (چون کاغذ از دو محل در طول تا می خورد و سپس در داخل پاکت قرار داده می شود) می باشد. انتخاب گرم پاکت های ملخی سلیقه ای است و بسته به نیاز شرکت یا موسسه و بودجه آن طراحی و چاپ می گردند. اما شاید بهتر است 100 یا 80 گرم انتخاب شوند. این پاکت ها، دارای سه لب چسب در طرفین و پایین کار، هستند که به شکل تصویر طراحی می شوند:

قسمت های چهار گوشه سفید در برش بعد از چاپ ریزش می کنند. همانطور که درشکل می بینید این پاکت دارای سه لب چسب و یک درب در بالای پاکت است که به پشت پاکت تا خورد و پاکت را می بندد.

نوع دیگر پاکت ها ، پاکت های A4 و A5 است که بسته به ابعاد سربرگ های شرکت یا مرسولاتی که قرار است در آن جای داده شوند، قطع A4 یا A5 انتخاب می شود. این پاکت ها معمولا برای ارسال و جای دادن قراردادها و اوراقی که قرار نیست تا خورده شوند، استفاده می گردند. گرم کاغذ این پاکت بهتر است بالای 100 انتخاب شود تا پاکت، شیک و شکیل تر به نظر رسد. این پاکت ها وسط چسب هستند یعنی جلوی پاکت برگشته و در پشت پاکت در وسط به هم رسیده و از داخل چسب می خورند. یک در 5 یا 6 سانتیمتری نیز از بالا، پاکت را می بندد. لب چسب های این پاکت ها 2 عدد می باشند.

نکته مهم این است که قسمت های لب چسب، در هر نوع پاکتی، بی رنگ طراحی می شوند. علت بدون رنگ طراحی شدن لب چسب ها ماندگاری بیشتر و بهتر چسب بر روی کاغذ است. رنگ ها باعث می شوند که چسب به خوبی روی کاغذ ننشیند و خوب بهم چسبیده نگردند. طراحی پاکت های A4 به صورت شکل می باشد:

همانطور که در قسمت پاکت های ملخی نوشتیم قسمتهای چهار گوشه سفید کار، در چاپخانه بریده و شکل نهایی برای چسباندن پاکت به دست می آید.


طراحی ست اداری از خدمات شرکت ایفانت می باشد.


برچسب‌ها: طراحی ست اداری
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.