X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مطالبی درباره برگزیدن مناسبترین آتلیه عروس

چهارشنبه 28 بهمن 1394 ساعت 08:47

عنوان: نکات  کلیدی تعیین مناسبترین آتلیه


تکنیک های انتخاب آتلیه عروس نکات مهمی را در مورد نحوه اتنخاب آتلیه به شما عروس و داماد خوشبخت معرفی میکند.انتخاب آتلیه عکس اسپرت با توجه به مناسبت ها همانند سالروز عروسی ، ولنتاین ، تولد همسر عزیزتان حتما پبش آمده که برای ثبت خاطرهای این روزهای مهم به آتلیه جهت عکس مدلینگ ، اسپرت مراجعه کنید. در این مقاله سعی داریم شما را راهنمایی کنیم. 

شما اول یک آتلیه اسپرت و مدلینگ رو انتخاب میکنید. این اتنخاب ممکنه بر اساس دیدن نمونه کارها یا معرفی آشنایان باشه. بهترین کار این هست که حتما برای دیدن نمونه کارهای اون آتلیه شخصا اقدام کنید. یا به صورت مراجعه حضوری ، سایت ، تبلیغات و ...

حتما نوبت رزور کنید

اگر برای روز خاصی مثل رو تولد ، ولنتاین یا هر مناسبت دیگه ای تصمیم دارید به یک آتلیه اسپرت رفته و با همسری که عاشقش هستید عکس بگیرید فراموش نکنید که رزرو نوبتتون را از قبل انجام دهید . این مهم بسته به آتلیه ای که انتخاب کردید دو هفته قبل، ده روز قبل و ... اگر فراموش کنید که نوبت رو رزرو کنید اون روز بخصوص رو از دست داده اید.

عکاس آتلیه خانم یا آقا ؟

خیلی از زوجین یا هر کدام از زوجین تمایل به عکاسی مرد را به هر دلیلی ندارند . یادتون باشه هنگام رزرو وقت حتما بپرسید عکاس خانم هست یا آقا . اگر هر دو برایتان مهم نیست که عکاس مدلینگ چه شخضی باشد که چه بهتر ، جبور نیستید آتلیه رو بخاطر نبود عکاس مورد نظر عوض کنید .

توجه به محل دفتر آتلیه فراموش نشود

اعتبار آتلیه را می توانید از محل دفتر موسسه دریابید . امیدواریم سراغ دفترهای آپارتمانی در طبقات بالایی برج ها و مجتمع های تجاری نروید ، چرا که ممکن است جیب خالی پز عالی باشند و تجریه ای که شما مد نظرتان است نداشته باشند . از طرفی ممکن است قدیمی تر ها و با تجربه ها در دفتر قدیمی و کوچک خود در یک آپارتمان معمولی ، کیس مورد نظر باشند  . البته توجه داشته باشید این مورد 100 درصدی نبوده و ممکن است واقعا طبقات بالایی برج حرفه ای باشند . راستی می تونید از سایت نو عروس دیدن کرده و از بحث و  نظرات دیگران را در مورد آتلیه ای که مد نظرتان است آگاه شوید .

نمونه کارهایی که تابلو هستند !!!

به سادگی به نمونه کارهایی که می بینید اطمینان نکنید . بسیاری از متقلبان و سودجویان در صنف عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی ، نمونه کارهای موسسه های دیگر را به شما نشا ن می دهند و ادعا می کنند که کار خودشان است . برای تشخیص این مورد پیشنهاد می شود  آخرین نمونه کارشان را دیده و یا فیلمی را درخواست کنید که اشخاص شاغل در آتلیه در آن حضور دارند ( مث پشت صحنه ) البته جای نگرانی نیست ، نمونه کارهای تقلبی خیلی زود لو می روند .

 در روز برفی فصل زمستان عکاسی عروسی میتواند یک ایده بسیار زیبا و رمانتیک برای ژست عکس عروس و داماد باشد.

 مراسم عروسی- تشریفات مجالس- مراسم عروسی

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.