X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وسایل دکوری زیبا در طراحی اتاق خواب

سه‌شنبه 26 مرداد 1395 ساعت 07:29

عنوان: طراحی دکوراسیون داخلی لوکس و زیبا

این مقاله درمورد دکوراسیون داخلی می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به شیوه لوکس و مدرن بسیار اهمیت دارد و بهتر است برای طراحی داخلی منزل از طراحی دکوراسیون داخلی لوکس و زیبا بهره گرفت در طراحی دکوراسیون کامل خانه, ایده های متنوعی جهت طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد. فاکتورهای مختلفی در طراحی دکوراسیون داخلی در نظر گرفته می شود که چیدمان وسایل, انتخاب رنگ های متناسب با یکدیگر و … از جمله آن ها می باشند. در این مطلب ایده های مدرن و شیک از دکوراسیون داخلی لوکس را بررسی می کنیم. امروزه برای طراحی دکوراسیون داخلی لوکس از فاکتورهای زیادی استفاده می شود. نورپردازی, هماهنگی و تناسب رنگ وسایل با رنگ منزل و نحوه چیدمان آن ها از جمله این فاکتورها می باشند. علاوه بر موارد بیان شده, طراحی دکوراسیون داخلی باید با توجه به فضای آن صورت گیرد.

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی, نورپردازی است. نورپردازی علاوه بر جذاب کردن فضای منزل, سبب روشنی و جلوه بخشیدن به اشیاء می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از دکوراسیون داخلی لوکس با استفاده از نور پردازی را نشان می دهد.
یک پالت رنگ ساده اما غنی به سادگی می تواند فضای دکواسیون شما را منحصر به فرد کند، اگر دوست دارید دکوراسیونی به سبک شاهزاده ها داشته باشید پیشنهاد من به شما انتخاب رنگ های اعیانی است که به خوبی می توانید با آنها دکوراسیون لوکس و کم هزینه داشته باشید.

برای داشتن یک دکوراسیون لوکس نیازی به خرید یک چلچراغ اعیانی ندارید! کافی است یک نورپردازی ایده آل داشته باشید و آن را با یک آباژور و لوستر خاص ترکیب کنید تا ظاهری محسور کننده به فضای شما ببخشد!

از دیگر فاکتورهای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی لوکس و مدرن, تناسب رنگ ها می باشد. تناسب رنگ سطوح و دیوارها با وسایل می تواند جلوه زیبایی به فضای داخلی خانه ببخشد. دیوارها و سطوح با رنگ ها و شکل های مختلفی طراحی می شوند.

در این مقاله درمورد دکوراسیون اتاق خواب کودک هم مطالب خواندنی وجود دارد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.